FAQ

سوالات متداول

موضوع موردنظرتان را از دسته‌بندی زیر پیدا کنید. 

متداول‌ترین پرسش ها

  

وارد سایت شوید. روی گزینه سفارش ها کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزئیات می‌توانید سفارش خود را ببینید. می‌توانید در این قسمت روند تکمیل سفارش خود را پیگیری کنید.

سیستم هوشمند شاهکار، پس از بررسی حساب کاربری در صورتی که مالک آن مشتری جدید دیجی کالا باشد، امکان استفاده از کد تخفیف خرید اول را ایجاد می کند.

لغو سفارش بستگی به مرحله‌ی سفارش شما دارد.اگر شما، در مرحله‌ای لغو سفارش خود را اطلاع رسانی نمایید که هیچ مرحله‌ای از چاپ و سفارش شما انجام نشده باشد تمام مبلغ صورتحساب شما عودت داده خواهد شد.یا اگر قسمتی از سفارش شما انجام شده بود تنها هزینه‌ی آن از صورتحساب شما کسر و مابقی به حساب شما بازگردانده خواهد شد.در غیر اینصورت لغو سفارش امکان پذیر نمی‌باشد

برای ثبت سفارش از طریق سایت ملزم به پرداخت کامل صورتحساب خود می‌باشید.همچنین می‌توانید با برقراری ارتباط با پشتیبانی درخواست واریز 70% از مبلغ صورتحساب خود بعنوان بیعانه برای سفارشات بالای 3.000.000 تومان را داشته باشید.

تمامی سفارشات به وسیله‌ی شرکت های حمل و نقل و باربری‌ها انجام می‌گردد. هزینه‌ی ارسال به عهده‌ی مشتری بوده و پس از تحویل توسط باربری از شما دریافت خواهد شد. همچنین امکان دریافت حضوری سفارشات درب دفتر چاپ و تبلیغات شاهکار وجود دارد. مشتریان می‌توانند جهت دریافت حضوری سفارش خود با پشتیبانی سایت هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

ثبت هر سفارش در شاهکار به معنی موافق با شرایط و ضوابط سایت می‌باشد؛لطفاً پیبش از ثب سفارش این موارد را با دقت مطالعه فرمایید.جهت مرجوع نمودن سفارش خود ابتدا دلیلِ درخواست مرجوع نمودن را به پشتیبانی ارسال فرمایید.در صورت تایید شدنِ درخواست مرجوعی توسط کارشناس، نشانی شما دریافت خواهد شد و برای مرجوع نمودن هماهنگی های لازم با شما صورت بعمل خواهد آمد.

چاپ شاهکار ، کلیه خدمات مربوط به طراحی ، چاپ و تبلیغات را از 0 تا 100 انجام می‌دهد.خدمات تخصصی طراحی گرافیک و انواع مختلف خدمات چاپ مانند چاپ تراکت و کارت ویزیت ، لیبل ، سربرگ ، پاکت ، بنر ، استیکر ، پلات لمینت ، فلکسی ، سولیت ، مش ساخت انواع تابلو های حروف برجسته ، LED ، نئون ، تابلو استیل ، مولتی ، شاسی و همچنین هدایای تبلیغاتی مانند لیوان(ماگ) ، پیکسل ،  بج سینه ، خدمات حکاکی ، انواع مهر و… و نیز سازه‌های نمایشگاهی از قبیل استند ، رولاپ، پاپ آپ ، میز کانتر  و…. همه و همه از خدمات قابل انجام در شاهکار می‌باشد.

پرسش‌های ثبت‌نام و ورود

  

در سایت شاهکار روی گزینه‌ی ” ثبت نام ” کلیک کرده و با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید. (کد فعال سازی برایتان پیامک خواهد شد.) بعد از وارد نمودن کد فعالسازی، ثبت نام انجام می شود.

به هنگام ثبت سفارش و تسویه حساب، این مشخصات از شما درخواست خواهد شد و بصورت سیستمی در حساب کاربری شما ذخیره خواهد شد.همچنین اگر مجاب بودید که خودتان جدای از ثبت سفارش، نشانی خود را ثبت کنید می‌توانید به بخش آدرس‌ها در منوی کاربری مراجعه فرمایید.

بله؛ قبل از ثبت سفارش میبایست در سایت عضو شده باشید.

با وردو به بخش جزئیات حساب می‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید.

بله؛ با برقراری تماس با پشتیبانی سایت یا ارسال پیام به صفحات مجازی، همکاران ما شما را راهنمایی و سفارشتان را ثبت خواهند نمود.

  • مالک آن حساب مشتری جدید شاهکار باشد و حساب کاربری دیگری نداشته باشد.
  • اولین خرید خود را ثبت نکرده باشد.

یکی از راه‌هایی که از نفوذ هکرها و مجرمان سایبری به حساب‌های کاربری و حریم شخصی شما جلوگیری می‌کند، استفاده از یک رمز عبور قوی و غیرقابل حدس است.پیشنهاد ما استفاده از رمزی متشکل از عدد ، حروف و کارکتر می‌باشد.

در مراحل ورود به حساب کاربری، روی گزینه “فراموشی رمز عبور” کلیک کنید. جهت یادآوری کلمه‌ی عبور ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد نمایید. پس از دریافت پیامک و یا  لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید.

پرسش‌های ثبت سفارش

  

در سایت شاهکار روی گزینه‌ی ” ثبت نام ” کلیک کرده و با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید. (کد فعال سازی برایتان پیامک خواهد شد.) بعد از وارد نمودن کد فعالسازی، ثبت نام انجام می شود.

پاسخ سوال خود را پیدا نکرده‌اید؟