FAQ

سوالات متداول

موضوع موردنظرتان را از دسته‌بندی زیر پیدا کنید. 

متداول‌ترین پرسش ها

  

وارد سایت شوید. روی گزینه سفارش ها کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزئیات می‌توانید سفارش خود را ببینید. می‌توانید در این قسمت روند تکمیل سفارش خود را پیگیری کنید.

سیستم هوشمند شاهکار، پس از بررسی حساب کاربری در صورتی که مالک آن مشتری جدید شاهکار باشد، امکان استفاده از کد تخفیف خرید اول را ایجاد می کند.

لغو سفارش بستگی به مرحله‌ی سفارش شما دارد.اگر شما، در مرحله‌ای لغو سفارش خود را اطلاع رسانی نمایید که هیچ مرحله‌ای از چاپ و سفارش شما انجام نشده باشد تمام مبلغ صورتحساب شما عودت داده خواهد شد.یا اگر قسمتی از سفارش شما انجام شده بود تنها هزینه‌ی آن از صورتحساب شما کسر و مابقی به حساب شما بازگردانده خواهد شد.در غیر اینصورت لغو سفارش امکان پذیر نمی‌باشد

برای ثبت سفارش از طریق سایت ملزم به پرداخت کامل صورتحساب خود می‌باشید.همچنین می‌توانید با برقراری ارتباط با پشتیبانی درخواست واریز 70% از مبلغ صورتحساب خود بعنوان بیعانه برای سفارشات بالای 5.000.000 تومان را داشته باشید.

تمامی سفارشات به وسیله‌ی شرکت های حمل و نقل و باربری‌ها انجام می‌گردد. هزینه‌ی ارسال به عهده‌ی مشتری بوده و پس از تحویل توسط باربری از شما دریافت خواهد شد. همچنین امکان دریافت حضوری سفارشات درب دفتر چاپ و تبلیغات شاهکار وجود دارد. مشتریان می‌توانند جهت دریافت حضوری سفارش خود با پشتیبانی سایت هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

ثبت هر سفارش در شاهکار به معنی موافقت با شرایط و ضوابط سایت می‌باشد؛لطفاً پیش از ثب سفارش این موارد را با دقت مطالعه فرمایید.جهت مرجوع نمودن سفارش خود ابتدا دلیلِ درخواست مرجوع نمودن را به پشتیبانی ارسال فرمایید.در صورت تایید شدنِ درخواست مرجوعی توسط کارشناس، نشانی شما دریافت خواهد شد و برای مرجوع نمودن هماهنگی های لازم با شما صورت بعمل خواهد آمد.

چاپ شاهکار ، کلیه خدمات مربوط به طراحی ، چاپ و تبلیغات را از 0 تا 100 انجام می‌دهد.خدمات تخصصی طراحی گرافیک و انواع مختلف خدمات چاپ مانند چاپ تراکت و کارت ویزیت ، لیبل ، سربرگ ، پاکت ، بنر ، استیکر ، پلات لمینت ، فلکسی ، سولیت ، مش ساخت انواع تابلو های حروف برجسته ، LED ، نئون ، تابلو استیل ، مولتی ، شاسی و همچنین هدایای تبلیغاتی مانند لیوان(ماگ) ، پیکسل ،  بج سینه ، خدمات حکاکی ، انواع مهر و… و نیز سازه‌های نمایشگاهی از قبیل استند ، رولاپ، پاپ آپ ، میز کانتر  و…. همه و همه از خدمات قابل انجام در شاهکار می‌باشد.

پرسش‌های ثبت‌نام و ورود

  

در سایت شاهکار روی گزینه‌ی ” ثبت نام ” کلیک کرده و با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید. (کد فعال سازی برایتان پیامک خواهد شد.) بعد از وارد نمودن کد فعالسازی، ثبت نام انجام می شود.

به هنگام ثبت سفارش و تسویه حساب، این مشخصات از شما درخواست خواهد شد و بصورت سیستمی در حساب کاربری شما ذخیره خواهد شد.همچنین اگر مجاب بودید که خودتان جدای از ثبت سفارش، نشانی خود را ثبت کنید می‌توانید به بخش آدرس‌ها در منوی کاربری مراجعه فرمایید.

بله؛ قبل از ثبت سفارش میبایست در سایت عضو شده باشید.

با وردو به بخش جزئیات حساب می‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید.

بله؛ با برقراری تماس با پشتیبانی سایت یا ارسال پیام به صفحات مجازی، همکاران ما شما را راهنمایی و سفارشتان را ثبت خواهند نمود.

  • مالک آن حساب مشتری جدید شاهکار باشد و حساب کاربری دیگری نداشته باشد.
  • اولین خرید خود را ثبت نکرده باشد.

یکی از راه‌هایی که از نفوذ هکرها و مجرمان سایبری به حساب‌های کاربری و حریم شخصی شما جلوگیری می‌کند، استفاده از یک رمز عبور قوی و غیرقابل حدس است.پیشنهاد ما استفاده از رمزی متشکل از عدد ، حروف و کارکتر می‌باشد.

در مراحل ورود به حساب کاربری، روی گزینه “فراموشی رمز عبور” کلیک کنید. جهت یادآوری کلمه‌ی عبور ایمیل یا شماره موبایل خود را وارد نمایید. پس از دریافت پیامک و یا  لینک بازیابی می توانید رمز عبور جدید وارد نمایید.

پرسش‌های ثبت سفارش

  

پس از ثبت سفارش بخش طراحی ما با شما تماس خواهد گرفت و درصورت داشتن فایل آماده چاپ طرح مدنظرتان را از شما دریافت می‌کنند.همچنین شما می‌توانید پس از ثبت سفارش فایل خود را به آدرس info@shahkarstnad.com ارسال فرمائید.

خدمات مشتریان

  

شاهکار،عودت سلیقه‌ای ندارد؛لذا قبل از ثبت سفارش توضیحات محصول را به طور کامل و دقیق مطالعه فرمائید. اگر محصول که به دستتان رسیده دارای نقص یا ایرادی فنی باشد و قبل از تحویل به شرکت‌های پستی یا باربری رخ داده است،شاهکار تمام مسئولیت را به عهده گرفته و شما می‌توانید محصول را برای ما ارسال کنید و تمام هزینه سفارش خود را بصورت کامل باز پس بگیرید.ولی اگر هنگام ارسال توسط باربری به آن آسیب فیزیکی مانندضربه و شکستگی رسیده باشد،شاهکار هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.ما همواره می‌کوشیم که سفارشات را با سرعت و دقت هرچه تماتر و صحیح و سالم به دست شما برسانیم و وقوع چنین مشکلاتی بسیار دور از انتظار ما می‌باشد.

لوگو پروژکتور تبلیغاتی

  

کارکرد پروژکتور در وات‌های مختلف کاملاً یکسان می‌باشد و تنها تفاوت آن قدرت پرتاب نور در وات‌های مختلف می‌باشد.وات بالاتر به معنای روشن‌تر یا پر نورتر بودن پروژکتور نمی‌باشد و صرفاً در وات‌های بالاتر شما قادر خواهید بود پروژکتور‌ها را با فاصله‌ی بیشتری نسبت به دیوار یا سطح مورد نظر خود نصب نمایید

  • مدل ثابت

طرح درون پروژکتور در این مدل بصورت ثابت بر روی سطح مورد نظر شما قرار خواهد گرفت و امکان چرخشی نمودن آن وجود نخواهد داشت.این مدل در وات‌های گوناگون کارکرد یکسانی دارد

  • مدل چرخشی

در این مدل تمام طرح درون پروژکتور بصورت دورانی چرخش دارد. این مدل دارای یک کنترل جهت فعال یا غیر فعال سازی حالت چرخش می‌باشد.این مدل در وات های گوناگون نیز کارکرد یکسانی دارد.

  • مدل ثابت چرخشی

قسمتی از طرح ثابت و قسمتی چرخشی خواهد بود.این مدل به همراه یک کنترل جهت ثابت نمودن قسمت چرخشی عرضه می گردد.امکان چرخشی نمودن قسمت ثابت در این مدل وجود ندارد و فقط قسمت گردان را می ‌توانید ثابت یا متحرک قرار دهید.این مدل هم مانند دو مدل قبل دارای کارکرد یکسان در وات‌های مختلف می‌باشد.

بله؛تمامی مدل‌های مختلف دستگاه ضد آب و ضد گرد غبار می‌باشند و در فضای بیرونی با آب و هوای مختلف با مشکلی مواجه نخواهند شد.

بله؛ همه‌ مدل‌های دستگاه دارای یک سال گارانتی می‌باشند. همچنین پروژکتور‌ها خدمات پس از فروش دارند.

خیر؛ نور خورشید مانع از دیده شدن نور پروژکتور می‌شود حتی هنگامی که نور مستقیم خورشید نباشد، نور پروژکتور در روز و فضای بیرونی دیده نخواهد داشت. اما در محیطی که نور مصنوعی مانند لامپ و چراغ ، در فضای داخلی وجود دارد مشکلی وجود ندارد و نور پروژکتور به وضوح قابل مشاهده خواهد بود.

بله این امکان فراهم می‌باشد؛ولی باید در نظر بگیرید اگر پروژکتور را با زاویه مستقبم نسبت به سطح نصب نمائید،تصویر خروجی بطور دایره کامل دیده خواهد شد اما هرچقدر زاویه عمود نسبت به سطح تغییر کند، طرح هم به همان میزان شکل بیضی به خود میگیرد و از شکل دایره دور می‌شود.

پاسخ سوال خود را پیدا نکرده‌اید؟